Afdrukken
   
 
Datum Titel Locatie Plaats Categorie
18.02.20
20:00 Uur
Theater Orpheus Apeldoorn Apeldoorn Tribute
18.02.20 - 21.02.20
20:15 Uur
Concertgebouw Amsterdam Amsterdam Tribute
20.02.20
20:00 Uur
Doornroosje (Nijmegen) Nijmegen Singer/songwriter
20.02.20
20:30 Uur
SPOT/De Oosterpoort Groningen Groningen Tribute
21.02.20
19:30 Uur
Ahoy Rotterdam Folk
21.02.20
20:00 Uur
Hedon (Zwolle) Zwolle Tribute
21.02.20
20:00 Uur
Zwolse theaters: Schouwburg Odeon en Theater de Sp Zwolle Slagwerk/percussie
21.02.20
20:15 Uur
Stadsgehoorzaal Kampen Kampen Tribute
21.02.20
20:30 Uur
Metropool Hengelo OV Hengelo OV Tribute
21.02.20
21:00 Uur
Metropool Hengelo OV Hengelo OV Synthpop
21.02.20
21:00 Uur
Hedon (Zwolle) Zwolle Blues/rock
22.02.20
20:15 Uur
RAI Amsterdam Amsterdam Tribute
22.02.20
20:30 Uur
SPOT/De Oosterpoort Groningen Groningen Nederlandstalig
22.02.20
20:30 Uur
Metropool Hengelo OV Hengelo OV Tribute
22.02.20
20:30 Uur
Boerderij Zoetermeer Zoetermeer Synthpop
22.02.20
20:30 Uur
Q-Factory Amsterdam Tribute
23.02.20
20:30 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Tribute
25.02.20
20:15 Uur
Concertgebouw Amsterdam Amsterdam Nederlandstalig
26.02.20
20:00 Uur
Metropool Hengelo OV Hengelo OV Tribute
26.02.20
20:15 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Tribute
27.02.20
20:00 Uur
Deventer Schouwburg (Deventer) Deventer Tribute
27.02.20
20:00 Uur
Theater Orpheus Apeldoorn Apeldoorn Tribute
27.02.20
20:30 Uur
013 Tilburg Tilburg Tribute
28.02.20
20:15 Uur
SPOT/Stadsschouwburg Groningen Groningen Nederpop/rock
28.02.20
20:30 Uur
Q-Factory Amsterdam Tribute
29.02.20
20:00 Uur
Zwolse theaters: Schouwburg Odeon en Theater de Sp Zwolle Nederlandstalig
29.02.20
20:30 Uur
Boerderij Zoetermeer Zoetermeer Tribute
29.02.20
21:00 Uur
De Vorstin Hilversum Tribute
01.03.20
15:00 Uur
Zwolse theaters: Schouwburg Odeon en Theater de Sp Zwolle Tribute
01.03.20
20:30 Uur
Q-Factory Amsterdam Tribute
01.03.20
20:30 Uur
Boerderij Zoetermeer Zoetermeer Tribute
02.03.20
20:30 Uur
Paradiso Amsterdam Amsterdam Singer/songwriter
03.03.20 - 04.03.20
20:15 Uur
Concertgebouw Amsterdam Amsterdam Tribute
05.03.20
20:30 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Tribute
07.03.20
20:00 Uur
Deventer Schouwburg (Deventer) Deventer Tribute
07.03.20 - 14.03.20
20:00 Uur
ZiggoDome Amsterdam Amsterdam Nederlandstalig
07.03.20
20:00 Uur
Musis/Stadstheater Arnhem Arnhem Nederlandstalig
07.03.20
20:30 Uur
Boerderij Zoetermeer Zoetermeer Progrock
09.03.20
20:15 Uur
Concertgebouw Amsterdam Amsterdam Tribute
12.03.20
20:00 Uur
Deventer Schouwburg (Deventer) Deventer Soul
12.03.20
20:15 Uur
Concertgebouw De Vereeniging Nijmegen Nijmegen Tribute
13.03.20 AFAS LIVE Amsterdam Amsterdam R&B (Urbanpop)
13.03.20
20:00 Uur
Stadsschouwburg Nijmegen Nijmegen Tribute
13.03.20
20:00 Uur
Zwolse theaters: Schouwburg Odeon en Theater de Sp Zwolle Tribute
13.03.20
20:00 Uur
Theater Orpheus Apeldoorn Apeldoorn Tribute
13.03.20
20:30 Uur
Burgerweeshuis (Deventer) Deventer Tribute
13.03.20
20:30 Uur
Boerderij Zoetermeer Zoetermeer Progrock
14.03.20
20:00 Uur
Theater Orpheus Apeldoorn Apeldoorn Nederlandstalig
14.03.20
20:15 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Nederlandstalig
14.03.20
20:15 Uur
Paradiso Amsterdam Amsterdam Pop/Rock
14.03.20
20:30 Uur
Metropool Hengelo OV Hengelo OV Progrock
15.03.20
15:00 Uur
Zwolse theaters: Schouwburg Odeon en Theater de Sp Zwolle Tribute
15.03.20
19:45 Uur
Doornroosje (Nijmegen) Nijmegen Rock
16.03.20
20:00 Uur
Stadsschouwburg Nijmegen Nijmegen Tribute
17.03.20
20:00 Uur
Carre Amsterdam Amsterdam Pop/Rock
17.03.20
20:15 Uur
Theater De Lievekamp Oss Soul
18.03.20 - 29.03.20 Theater Orpheus Apeldoorn Apeldoorn Musical
18.03.20
20:00 Uur
Paard van Troje Den Haag Den Haag Rock
18.03.20
20:15 Uur
Concertgebouw Amsterdam Amsterdam Jazz
18.03.20
20:15 Uur
Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven Eindhoven Soul
19.03.20
20:15 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Jazz
19.03.20
20:15 Uur
Luxor Live (Arnhem) Arnhem Tribute
20.03.20
20:00 Uur
Chasse Breda Breda Soul
20.03.20
20:15 Uur
Concertgebouw De Vereeniging Nijmegen Nijmegen Nederlandstalig
20.03.20
20:15 Uur
Stadsgehoorzaal Kampen Kampen Nederlandstalig
20.03.20
20:30 Uur
Musis/Stadstheater Arnhem Arnhem Tribute
20.03.20
20:30 Uur
De Vorstin Hilversum Soul/R&B
21.03.20
19:30 Uur
Paard van Troje Den Haag Den Haag Tribute
21.03.20
20:00 Uur
Zwolse theaters: Schouwburg Odeon en Theater de Sp Zwolle Nederlandstalig
21.03.20
20:00 Uur
Deventer Schouwburg (Deventer) Deventer Tribute
21.03.20
20:00 Uur
Burgerweeshuis (Deventer) Deventer Tribute
21.03.20
20:15 Uur
Stadsschouwburg & Philharmonie Haarlem Haarlem Singer/songwriter
21.03.20
20:15 Uur
Stadsgehoorzaal Kampen Kampen Tribute
22.03.20
15:00 Uur
Deventer Schouwburg (Deventer) Deventer Muziektheater
23.03.20
20:30 Uur
SPOT/De Oosterpoort Groningen Groningen Soul
24.03.20
20:00 Uur
Carre Amsterdam Amsterdam Soul/Pop
24.03.20
20:00 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Tribute
24.03.20
20:15 Uur
Concertgebouw Amsterdam Amsterdam Tribute
24.03.20
20:30 Uur
Metropool Hengelo OV Hengelo OV Progrock
26.03.20
20:15 Uur
Concertgebouw De Vereeniging Nijmegen Nijmegen Soul
26.03.20
20:30 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Tribute
27.03.20
20:15 Uur
Stadsgehoorzaal Kampen Kampen Nederpop/rock
27.03.20
20:15 Uur
Spant Bussum Bussum Soul
27.03.20
20:30 Uur
Gigant Apeldoorn Apeldoorn Ska
28.03.20
20:00 Uur
Q-Factory Amsterdam Rock
28.03.20
20:00 Uur
Muziekcentrum Enschede/Wilmink Theater Enschede Enschede Soul
28.03.20
20:30 Uur
Gigant Apeldoorn Apeldoorn Americana
29.03.20
15:00 Uur
Deventer Schouwburg (Deventer) Deventer Divers
29.03.20
20:00 Uur
Paard van Troje Den Haag Den Haag Tribute
29.03.20
20:00 Uur
Luxor Live (Arnhem) Arnhem Pop/Rock
30.03.20
20:15 Uur
Concertgebouw Amsterdam Amsterdam Tribute
31.03.20
20:00 Uur
ZiggoDome Amsterdam Amsterdam Rock
31.03.20
20:15 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Soul/Pop
01.04.20 - 05.04.20 Theater Orpheus Apeldoorn Apeldoorn Musical
01.04.20
20:00 Uur
Nieuwe Luxor Theater Rotterdam Rotterdam Soul
02.04.20
20:00 Uur
Brabanthallen ‘s-Hertogenbosch Singer/songwriter
02.04.20
20:15 Uur
Stadsschouwburg Nijmegen Nijmegen Tribute
02.04.20
20:30 Uur
Paradiso Amsterdam Amsterdam Nederlandstalig
03.04.20
20:00 Uur
Theater Orpheus Apeldoorn Apeldoorn Tribute
03.04.20
20:15 Uur
De Tamboer Hoogeveen Singer/songwriter
Export ICS