Afdrukken
   
 
Datum Titel Locatie Plaats Categorie
21.10.19
20:30 Uur
Stadsschouwburg & Philharmonie Haarlem Haarlem Progrock
22.10.19
20:15 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Progrock
23.10.19
20:15 Uur
Concertgebouw De Vereeniging Nijmegen Nijmegen Tribute
23.10.19
20:30 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Jazz/Fusion
24.10.19
20:00 Uur
Hedon (Zwolle) Zwolle Metal
24.10.19
20:00 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Jazz/Blues
24.10.19
20:15 Uur
Stadsgehoorzaal Kampen Kampen Tribute
24.10.19
20:30 Uur
Boerderij Zoetermeer Zoetermeer Elektronische muziek/Electro
24.10.19 - 25.10.19
21:00 Uur
Doornroosje (Nijmegen) Nijmegen Nederpop/rock
26.10.19
20:00 Uur
Theater Orpheus Apeldoorn Apeldoorn Tribute
26.10.19
20:15 Uur
Stadsgehoorzaal Kampen Kampen Tribute
26.10.19
20:30 Uur
Boerderij Zoetermeer Zoetermeer Rock
27.10.19
20:00 Uur
SPOT/De Oosterpoort Groningen Groningen Divers
28.10.19
20:15 Uur
Concertgebouw Amsterdam Amsterdam Jazz
28.10.19
20:30 Uur
Q-Factory Amsterdam Blues/rock
29.10.19
19:45 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Rock
29.10.19
20:00 Uur
Paard van Troje Den Haag Den Haag Jazz
30.10.19
20:00 Uur
Paard van Troje Den Haag Den Haag Tribute
30.10.19
20:30 Uur
Boerderij Zoetermeer Zoetermeer Tribute
31.10.19
20:00 Uur
RAI Amsterdam Amsterdam Rock 'N Roll
31.10.19
20:00 Uur
013 Tilburg Tilburg Nederpop/rock
31.10.19
20:00 Uur
Deventer Schouwburg (Deventer) Deventer Tribute
31.10.19
20:00 Uur
SPOT/De Oosterpoort Groningen Groningen Rock
31.10.19
20:30 Uur
Metropool Hengelo OV Hengelo OV Blues/rock
31.10.19
21:00 Uur
De Vorstin Hilversum Funkrock
01.11.19
20:00 Uur
Muziekgieterij Maastricht Maastricht Blues/rock
01.11.19
20:30 Uur
Boerderij Zoetermeer Zoetermeer Jazz/Fusion
01.11.19
20:30 Uur
Deventer Schouwburg (Deventer) Deventer Tribute
01.11.19
20:30 Uur
Metropool Hengelo OV Hengelo OV Funk
02.11.19
20:15 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Tribute
02.11.19
20:30 Uur
Musis/Stadstheater Arnhem Arnhem Tribute
02.11.19
20:30 Uur
Boerderij Zoetermeer Zoetermeer Tribute
02.11.19
20:30 Uur
Q-Factory Amsterdam Tribute
03.11.19
16:00 Uur
Metropool Hengelo OV Hengelo OV Festival
03.11.19
20:00 Uur
Luxor Live (Arnhem) Arnhem Funkrock
03.11.19
20:00 Uur
Hedon (Zwolle) Zwolle Tribute
03.11.19
20:15 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Blue-Eyed Soul
03.11.19
20:30 Uur
Grenswerk Venlo Venlo Funk
03.11.19
21:00 Uur
De Vorstin Hilversum Singer/songwriter
04.11.19
20:15 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Jazz/Fusion
05.11.19
19:30 Uur
Hedon (Zwolle) Zwolle Divers
06.11.19
20:30 Uur
Q-Factory Amsterdam Funk
07.11.19
20:15 Uur
Concertgebouw Amsterdam Amsterdam Jazz/Fusion
07.11.19
20:30 Uur
Podium Victorie Alkmaar Alkmaar Funk
07.11.19
20:30 Uur
Metropool Hengelo OV Hengelo OV Tribute
07.11.19
20:30 Uur
Q-Factory Amsterdam Tribute
08.11.19
20:00 Uur
013 Tilburg Tilburg Rock
08.11.19
20:00 Uur
Deventer Schouwburg (Deventer) Deventer Tribute
08.11.19
20:00 Uur
AFAS LIVE Amsterdam Amsterdam Synthpop
08.11.19
20:30 Uur
Boerderij Zoetermeer Zoetermeer Progrock
08.11.19
21:00 Uur
De Vorstin Hilversum Funk
09.11.19
18:00 Uur
Theater Orpheus Apeldoorn Apeldoorn Tribute
09.11.19
20:00 Uur
Paard van Troje Den Haag Den Haag Tribute
09.11.19
20:15 Uur
Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven Eindhoven Singer/songwriter
09.11.19
21:00 Uur
De Vorstin Hilversum Soul
10.11.19
20:30 Uur
Paard van Troje Den Haag Den Haag Nederpop/rock
11.11.19
20:00 Uur
ZiggoDome Amsterdam Amsterdam Filmmuziek
11.11.19
20:00 Uur
SPOT/De Oosterpoort Groningen Groningen Singer/songwriter
11.11.19
20:15 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Singer/songwriter
12.11.19
20:15 Uur
Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven Eindhoven Funk
13.11.19
20:00 Uur
Deventer Schouwburg (Deventer) Deventer Tribute
13.11.19
20:30 Uur
Musis/Stadstheater Arnhem Arnhem Tribute
14.11.19
20:00 Uur
De Vorstin Hilversum Pop/Rock
14.11.19
20:00 Uur
Paard van Troje Den Haag Den Haag Folkrock
14.11.19
20:14 Uur
Hedon (Zwolle) Zwolle Folkrock
14.11.19
20:15 Uur
Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven Eindhoven Jazz/Fusion
14.11.19
20:15 Uur
P60 Amstelveen Singer/songwriter
14.11.19
20:15 Uur
Luxor Live (Arnhem) Arnhem Singer/songwriter
14.11.19
20:15 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Ska
14.11.19
20:15 Uur
Stadsgehoorzaal Kampen Kampen Tribute
14.11.19
20:15 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Ska
14.11.19
20:30 Uur
Boerderij Zoetermeer Zoetermeer Pop/Rock
14.11.19
20:30 Uur
TivoliVredenburg Utrecht Utrecht Singer/songwriter
14.11.19
20:30 Uur
Boerderij Zoetermeer Zoetermeer Pop/Rock
15.11.19
20:30 Uur
Markant Uden Uden Pop/Rock
15.11.19
20:30 Uur
Musis/Stadstheater Arnhem Arnhem Tribute
15.11.19
20:30 Uur
Boerderij Zoetermeer Zoetermeer Singer/songwriter
15.11.19
20:30 Uur
Parkstad Limburg Theaters Heerlen Heerlen Pop/Rock
16.11.19 Brabanthallen ‘s-Hertogenbosch Tribute
16.11.19
19:30 Uur
013 Tilburg Tilburg Pop/Rock
16.11.19
20:00 Uur
Ahoy Rotterdam Rock
16.11.19
20:15 Uur
Stadsgehoorzaal Kampen Kampen Tribute
16.11.19
20:30 Uur
Podium Victorie Alkmaar Alkmaar Nederpop/rock
16.11.19
20:30 Uur
Poppodium Duycker Hoofddorp Folkrock
16.11.19
20:30 Uur
Boerderij Zoetermeer Zoetermeer Singer/songwriter
16.11.19
21:00 Uur
De Vorstin Hilversum Pop/Rock
17.11.19 De Vorstin Hilversum Pop/Rock
17.11.19
15:00 Uur
Deventer Schouwburg (Deventer) Deventer Tribute
17.11.19
19:45 Uur
Doornroosje (Nijmegen) Nijmegen Folkrock
17.11.19
20:00 Uur
Podium Victorie Alkmaar Alkmaar Pop/Rock
17.11.19
20:00 Uur
Paard van Troje Den Haag Den Haag Folkrock
18.11.19
20:00 Uur
013 Tilburg Tilburg Folkrock
19.11.19
21:00 Uur
De Vorstin Hilversum Singer/songwriter
20.11.19
20:00 Uur
Zwolse theaters: Schouwburg Odeon en Theater de Sp Zwolle Tribute
20.11.19
20:30 Uur
SPOT/De Oosterpoort Groningen Groningen Pop/Rock
21.11.19
20:00 Uur
Zwolse theaters: Schouwburg Odeon en Theater de Sp Zwolle Tribute
21.11.19
20:30 Uur
Musis/Stadstheater Arnhem Arnhem Pop/Rock
21.11.19
20:30 Uur
Hedon (Zwolle) Zwolle Nederpop/rock
22.11.19
20:00 Uur
Paard van Troje Den Haag Den Haag Pop/Rock
22.11.19
20:00 Uur
De Vorstin Hilversum Tribute
Export ICS